home Menu close
menu MENU

 

payu

KREDİ KARTI VEYA BANKA KARTI İLE ÖDEME

Sitemiz ödeme sistemleri altyapısı olarak dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers'ın bir iştiraki olan PAYU ile çalışmaktadır.
17 bankanın sanal posu ile peşin veya taksitli olarak 3D altyapısı sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi?


 

bkm

BKM EXPRESS İLE ÖDEME

BKM Express, internet üzerinden alışverişlerde; kart bilgilerinizi girmeden, işyerleri ile paylaşmadan, kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan ödeme yapabilmenizi sağlayan ücretsiz, kolay, hızlı ve güvenli bir ödeme sistemidir. Daha fazla bilgi?


 

ko

KAPIDA NAKİT VEYA KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Satın aldığınız ürünü evinize kadar anlaşmalı kargo firmamız getirsin, ödemesini siz ürünü teslim aldıktan sonra kargo görevlisine nakit veya kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Bu hizmet için ek olarak 10 TL hizmet bedeli alınmaktadır.


 

hvl

HAVALE - EFT İLE ÖDEME

Lütfen Havale / EFT yaparken "Hesaba Havale" seçin, "İsme Havale" seçmeyin. Lütfen havale / EFT işlem açıklamanızda öncelikle sipariş numaranızı belirtiniz. ATM'lerden yapılan kartsız ödemelerde işlem referans numarasını alarak siparişinizin onaylanması için lütfen (216) 549 17 72 'den Müşteri Temsilcimizi arayınız !


 

hvl

BITCOIN - BTC DİJİTAL PARA BİRİMİ İLE ÖDEME

Bitcoin mobil platformlarda basit iki adımla ödeme yapmanızı sağlar: tara ve öde.
Bitcoin ile ödeme yapabilmek için, kasada yer alan Bitcoin ile öde seçeneğini seçip devam ettiğinizde ekranınıza ödeme yapabilmeniz için QR kod gelecektir. Bitcoin cüzdan uygulamanızda bulunan QR kod tarayıcınızı ile bu QR kodu taratarak basit ve %100 güvenli ödeme yapabilirsiniz.